Serie A: Könnyedén nyert a Juventus a Palermo ellen – videóval

Az olasz bajnokság 25. fordulójában a Juventus hazai pályán 4-1-re legyőzte a Palermo együttesét. A torinói gárda a 13. percben Claudio Marchisio közeli lövése után szerezte meg a vezetést, majd a 40. percben Paulo Dybala parádés szabadrúgásgóljának köszönhetően sikerült is megdupláznia az előnyét a listavezetőnek. A második félidőben még két argentin találatnak örülhetett a hazai publikum. A 63. percben Higuaín, míg a 89. percben Dybala rezgette meg az ellenfél hálóját. Az igencsak halovány teljesítményt produkáló vendégek a találkozó hosszabbításban, Ivailo Chochev fejesgóljával szerezték meg a szépítő találatot. A Palermo csapatában a kezdőcsapatban kapott helyet Balogh Norbert és Sallai Roland is.

Juventus–Palermo 4–1 (Marchisio 13., Dybala 40., 89., Higuaín 63., ill. Chochev 93.)