A Manchester United magabiztos győzelmet aratott a Leicester City otthonában – videóval

A Premier League 24. fordulójában a Manchester United együttese 3-0-ra győzött a Leicester City otthonában. A vendégek az első félidő vége előtt nem sokkal két gól is berámoltak ellenfelüknek. A 42. percben Henrik Mkhitaryan, majd két minutummal később Zlatan Ibrahimovic is eredményes tudott lenni. A második játékrész elején Juan Mata is betalált, így kialakítva a 3-0-ás végeredményt. A tavalyi bajnok Leicester City csapata csupán a tabella 16. helyét foglalja el, és egyetlen ponttal szerzett csak többet, mint a kieső zónában lévő Hull City gárdája.

Leicester City–Manchester United 0–3 (Mkhitaryan 42., Ibrahimovic 44., Mata 49.)